Vítejte v prvním 

Skleněném Labyrintu

Nezapomenutelný zážitek

Přijďte najít svoji cestu do našeho labyrintu, který si užije jak dítě, tak i dospělý. Po cestě vás čeká plno překvapení, na která nezapomenete a budete se k nám chtít vrátit a zažít ten pocit znovu. Pokaždé to bude jiné. V bludišti si můžete udělat i fotky a podělit se s přáteli o svůj jedinečný zážitek. Celá cesta je složena z mnoha skel a zrcadel tak, aby váš pocit byl co nejhezčí. Na cestě vás čeká hudba, ale také různá další překvapení. Pro děti je návštěva doplněna pohádkovým zážitkem. Pro dospělé opepříme návštěvu trochu strašidelným pocitem, který vám umocní zážitek z vaší návštěvy.

Vstupenky a ceny

Naše atrakce

Dospělé děti i puberťáci

si u nás užijí

Náš labyrint je připraven uspokojit jak vaše malé ratolesti, tak i dospělé děti, které jsou velmi náročnými diváky podobných atrakcí.

Pro každého máme připravené něco speciálního.

Pro vaše děti máme vždy něco navíc

Na cestě jsme pro vás připravili mnoho neobvyklých zážitků, které jsou jedinečné a spojí vás s námi navždy. Každá cesta je trochu jiná a vždy je co objevovat.

Dospělí si u nás užijí jako malé děti

Naše atrakce uspokojí i nejnáročnějšího dospělého návštěvníka. Labyrint je vyroben nejmodernějšími technologiemi, odladěn předešlými projekty a zkušenostmi.

Přijďte se sami přesvědčit.

Kdo jsme

Náš příběh

Jsme společnost, která se zaměřuje na poskytnutí nevšedních zážitků. Naše první realizace je skleněný labyrint, který jsme vám přivezli Prahy. Tato atrakce pojme až 15 lidí. Proti jejich ztrátě jsme pojištěni! J

Otevírací hodiny

přijďte k nám v těchto časech

Po-Ne:   dočasně zavřeno (vládní nařízení - covid-19)

svátky mají nedělní provoz

Kontakt

Na Příkopě 957/23, 110 00 Praha-Staré Město, Česko

+420774414905

+420774414905

©2019 by Skleněný labyring. Proudly created with Wix.com

Tento web byl vytvořen v editoru webových stránek od
.com
. Vytvořte si svůj vlastní ještě dnes.
Začít